Sportas ir laisvalaikisEkstremalus sportas

Brazilijos "Grand Prix": istorija, labiausiai įdomių rasių ir įdomūs faktai

"Formulės 1" - viena iš įdomiausių ir įspūdingiausių pasaulio čempionatuose. Kiekvienas "Grand Prix" - tai šou, kur auditorija gali pamatyti rimtą kovą švyti į paskutinę metrų atstumo. Ši konkurencija ne tik lenktynininkai, bet ir komandos. Brazilijos "Grand Prix" yra viena iš judriausių visą kalendorių. Tai nestebina, nes jis tradiciškai čia vyko paskutinį sezono lenktynių. Kartais čempionato likimas nusprendė šiuo keliu.

"Formulės-1" Grand Prix "Brazilijoje: istorija

Pirmoji automobilių lenktynių Brazilijoje pradėjo anksčiau kaip 1934, bet etapas buvo oficialiai įtraukta į kalendoriaus tik 1973 metais vieta buvo pasirinkta San Paulas. Pirmieji du metų lenktynėse laimėjo Brazilijos Emerson Fittipaldi. 1977 dėl skundų nuspręsta perkelti į sceną Rio de Žaneire, tačiau 1979 metais, "Formulės-1" Grand Prix "Brazilijoje grįžo į Sao Paulo.

Per šį laikotarpį, miestas vyko urbanizacijos procesas, gyventojai nuolat didėjo. Augo ir vargšai, kurie gyvena lūšnynuose skaičius. Kaip žinoma, "Formulės-1" - tai sportas turtingas. Yra į daug pinigų atgal. Tai smarkiai kontrastuoja su daugeliu žmonių Brazilija skurdo. Todėl 1981 metais Brazilijos "Grand Prix" buvo perkeltas į Rio, kur ji buvo gražesnė. Šiemet konkursas buvo gana skandalingas.

Rider Alanas Dzhons ir Keke Rosberg baigę pirmą ir antrą, atitinkamai, buvo diskvalifikuotas, nes reglamentų pažeidimų. Jis buvo paskelbtas nugalėtoju Alain Prost. Tai puikus lenktynininkas vadinama Rio karalius, nes jis sugebėjo laimėti šį kūrinį laimėti dar keturis kartus. Nelson Piquet konkuruoti su juo du kartus.

1990 metais "Formulės-1" Grand Prix "Brazilijos grįžta į Sao Paulo. Keturiasdešimtoji karjeros laimėti ir šeštąjį Brazilijoje sugeba laimėti Alain Prost. Kitais metais, laimėjo lenktynes Ayrton Senna, tada 1993 m. Po metų jo pirmoji pergalė Brazilijoje laimėjo Michael Schumacher. Jis sugebėjo baigti pirmoje vietoje tris kartus savo karjerą.

"Formulės-1" Grand Prix "Brazilijoje 2007

Būtent šį kūrinį kartais čempionato likimas. Prieš dėl šio titulo teigė trys pilotai lenktynėse. Užbaigtas kaip taisyklė, sezono Brazilijos "Grand Prix". Lengvatinių buvo labai svarbu, nes kiekvienas turi nebaigė mažesnis už tam tikrą padėtį ir tikėtis, kad nepavyks konkurentus. Kimi laimingas tik su laimėjo, bet Hamiltonas galėtų vykti ne mažiau nei penktadaliu Alonso turėjo ateiti bent sekundę.

Bet ne veltui jis yra neprognozuojamas "Formulės-1" Grand Prix Brazilijoje. Kvalifikacija susideda iš trijų sesijų. Laimėjo stulpą Felipe Massa, Hamiltonas buvo antras Alonso - trečioji ir Raikkonenas sugebėjo imtis ketvirtąją vietą tik. Bet lenktynėse situacija pasikeitė. Masa sugebėjo išlaikyti pirmąją poziciją, o čia Hamiltonas pradėjo problemų. Raikkonenas sugebėjo gauti aplink Alonso. Dabar čempionate priklausė nuo Felipe Massa. Jis praleido kuris galėjo baigti pirmas ir tapo pasaulio čempionu Kimi Raikkonen. Tai buvo fantastiška lenktynės.

Dramatiškiausių "Grand Prix" istorijoje

Tačiau realus dramos buvo sužaistos per metus. Aktoriai buvo tie patys dalyviai. Tik pavadinimas teigė Brazilijos vairuotojas Felipe Massa ir britas Lewis Hamilton. Jie galėjo parodyti, kodėl yra populiarus "Formulės-1" pasaulyje. Brazilijos "Grand Prix" kvalifikaciją gali paveikti varžybų eigą, nes Felipe turėjo būtinai laimėti lenktynes ir tikėtis, kad Hamiltonas įvyks žemiau penktadaliu. Vienintelis būdas Massa gali tapti čempionu.

Lenktynių savaitgalį susideda iš kelių etapų. Tai skiriasi nuo kitų sporto, "Formulė 1". Brazilijos "Grand Prix" kvalifikaciją už Lewis Hamilton komanda buvo labai svarbus. Jie nusprendė padaryti statymą ant patikimumo britas buvo tikrai į penketuką. Felipe Massa buvo namuose "Grand Prix Brazilijoje. Lengvatinių turėjo baigtis pole poziciją už jį. Ir taip įvyko. Po starto Massa sugebėjo išlaikyti pirmąją poziciją, o Hamiltonas užėmė penktą, kad tai buvo gerai. Tačiau dešimt ratų iki finišo išvyko dušai, vairuotojai pereobul bet Timo Glock ir Jarno Trulli.

Nepaisant to, kad Hamiltonas sugrįžo į už Glock kelio, jis vis dar užėmė penktą, kol jis buvo aplenkė jaunas Vokietijos Sebastian Vettel. Tai buvo fantastiška, nes lenkti padarė Massa čempionu. Į dėžutes "Ferrari" "jau pradėjo būti laimingas, bet po kelių sekundžių pastebėti, kad Glock negalėjo susidoroti su automobiliu ant šlapio kelio ir Lewisas dar sugebėjo baigti penktą.

tada Massu vadinamas 30-antrą čempionu. Jis laimėjo lenktynes, tačiau pralaimėjo čempionatą. Tikriausiai, tai buvo vienas iš nedaugelio apdovanojimų ceremonijas, kur niekas šypsojosi, o nugalėtojas net verkė. Tokie staigmenų kartais pristato "Formulė 1". Brazilijos "Grand Prix" kvalifikaciją, kur Massa laimėjo stulpą ir laimėti lenktynes Netiksli laimėjo jam čempiono titulą.

įdomūs faktai

"Formulės-1" Grand Prix "Brazilijoje vyks kelio" Interlagos ". Tai labai sunku raitelių, nes jie turi judėti prieš laikrodžio rodyklę. Yra keletas galimybių lenkti.

"Formulės-1" Grand Prix "Brazilija (kvalifikacija ir lenktynės), gali praeiti su keičiamomis oro sąlygų. Šilumos galima pakeisti stipria liūčių. Esant aukštai temperatūrai automobiliuose yra stiprus padangų nusidėvėjimas. "Formulės-1" Grand Prix "Brazilijoje - ypatinga rasė, ten tapo pasaulio čempionais Alonso Hamiltonas, tačiau jie niekada laimėjo. Tai yra etapas baigti sezoną nuo 2004 m.

Brazilijos "Grand Prix" - istorinis takas iš nuostabios atmosferos ir didžiųjų gerbėjų. Kiekvienas lenktynės yra tikras šou. Yra niekada nuobodu. Geros naujienos gerbėjams yra tai, kad Brazilijos "Grand Prix" sutartis buvo pratęsta iki 2020 m.

Copyright © 2018 lt.unansea.com. Theme powered by WordPress.