Naujienos ir visuomenėĮžymybės

Lewis Hamilton savo karjeros pasaulis pavadinimas

Lewis Hamilton - garsaus britų lenktynininkas Formulėje 1. Dabar jis buvo už komandos "," Mercedes ", sutartis su kuria pilotas buvo pasirašyta 2013 m. Lewisas vedė. Spaudos dažnai pasirodė gandai apie romantišką santykius Lewis Hamilton ir Rihanna, o pats vairuotojas pakartotinai pareiškė, kad garsioji dainininkė susipažinę su ilgą laiką, ir jie yra tik draugai.

karjeros pradžioje

Lewisas gimė 1985 m. Būdamas 11 aš pradėjau kartingo, kaip ir dauguma vairuotojų "Formulės-1. 2001 jis dalyvavo žiemos serija Formula Renault. Hamiltonas važiavo keturi rasių ir baigė bendrą 5 vietą, ne laimėti bet medalius.

Ir čempionato debiutas

2007 metais, jo pirmąsias lenktynes Hamiltonas laimėjo bronzą. Visi buvo šokiruoti britų debiutas. Bet tai buvo tik pradžia. Tuo Malaizijos "Grand Prix" Lewis Hamilton buvo antras, tada jis laimėjo sidabrą Bahreino, Ispanijos ir Monako. Šešta ir septinta etapai Formulės 1 pilotų pradėjo "auksas". Pirmą kartą aukščiausiu etape Lewisas sustiprino Kanadoje, o antrą kartą - Jungtinėse Amerikos Valstijose. Kitas Hamiltonas laimėjo bronzos medalį Prancūzijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Po to ten buvo gedimas - 9 vieta, Europos "Grand Prix". Po Lewis Hamilton gedimo gali laimėti iš karto - Grand Prix Vengrijoje pilotas atnešė trečią aukso savo karjerą.

Tada, per trys etapai britas negalėjo laimėti net vieną kartą, tik vieną kartą apdailos antrąją vietą. Japonijoje, Lewis Hamilton galėjo vėl laimėti. 16-asis "Grand Prix" sezono, kuris įvyko Kinijoje, tapo sportininkas nelaimė. Pilotas nesugebėjo baigti lenktynes ir apsunkinti kovą dėl titulo. Per pastarąjį sezono lenktynių viename iš Hamilton automobilio kampuose įstrigo. Kaip rezultatas, jis baigė septintą vietą, kuri neleido jam tapti Formulės 1 debiutinio sezono čempionas.

Tačiau britų čempionatas nereikia ilgai laukti. jis galėjo kitą sezoną laimėti "Formulės 1". Po pergalės Australijoje, Lewisas paėmė 5 vietą Malaizija, jis buvo 13-oje vietoje Bahreine. Po to, jis galėjo grįžti į podiumą. 3, 2. ir 1. Vairuotojas vyko Ispanijoje, Turkijoje ir Monako, atitinkamai. Išvažiavus per "Grand Prix" Kanadoje ir 10 vietoje etapais Prancūzijoje, Hamiltonas galėjo laimėti 4 Podiumai, iš kurių 2 buvo aukso, penkis vėlesnius rases. Jo paskutinis pergalė čempionate sezoną, Lewisas pateko į Kiniją. 98 taškai leido Britų laimėti bendrą klasifikaciją.

Antroji ir trečioji čempionato

Šie penki sezonus Lewis Hamilton nesivystė. Jis baigėsi sezonas ketvirta tris kartus ir penktą du kartus. Tik 5 sezonus lenktynininkas galėjo laimėti 13 pergales. 2014 m, Hamiltonas galėjo atgauti formulės 1 pavadinimą.

"Grand Prix" Australijoje, Lewisas nesugebėjo gauti iki galo, bet tada pelnė 4 pergales iš eilės. Šeštame etape, kuris vyko Monake, Hamiltonas buvo antras. Kanadoje, jis negalėjo užbaigti antrąjį kartą šį sezoną. Tada buvo Austrijos "Grand Prix", kuriame Lewis Hamilton laimėjo sidabro medalį. Kitas pergalė atiteko jo gimtojoje Didžiojoje Britanijoje, po 3 trečiąsias vietas. Belgijoje, britų vėl išvyko trasoje, bet tada aš galėjau laimėti 6 žingsnius 384 taškų 7. Hamiltonas padarė dvigubą čempionas Formulės-1 ".

Po metų, jis laimėjo "Formulės 1" antrą kartą iš eilės įvartis 10 pergales. Du britų sezono tik vieną kartą nepavyko užlipti ant podiumo, jei ne atsižvelgti į lenktynes, kurioje jis nebuvo baigti. Praėjusį sezoną britas laimėjo 10 etapus ir užėmė antrą turnyrinėje lentelėje. Šiemet, Lewis Hamilton yra ant 2-oji vieta po 4 etapų.

Copyright © 2018 lt.unansea.com. Theme powered by WordPress.