Sportas ir laisvalaikisLauko sporto

Žiemos olimpinės žaidynės 2002 Solt Leik Sitis: Dalyviai laimėtojai

Žiemos olimpinės žaidynės 2002 vyko Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tai buvo iš eilės žaidimus XIX, kuriame dalyvavo 77 šalys. Aštuoniolika iš jų gavo aukščiausią orumą sudarymo. Per neoficialius komandos įskaitoje pirmoji vieta užėmė Norvegijos. Šis renginys yra įdomus, taip pat ir tai, kad jis, Kinija ir Australija laimėjo pirmąjį aukso medalį už visą laikotarpį jos dalyvavimo žiemos žaidynėse.

mokymas

Solt Leik Sitis - iš JAV valstybės Juta sostinė. Tai yra gerai išvystyta plotas su maždaug 1 mln gyventojų. Jis yra palanki transporto ir geografinę vietą. Prieš žaidimų pradžia vyko jame statybos. speciali sistema lengvuoju geležinkeliu, modernizuoti automagistralę buvo sukurta. Iš žaidimų emblema tarnavo kaip ryškių snaigės forma paveikslėlyje. Simboliškai, vaizdas reiškė gamtos kontrastus valstybės, jos kultūros įvairovę, taip pat į sportininkų drąsos - konkurentai. Žaidimai talismanas tarnavo tris gyvūnus: triušis, meška ir Coyote, o tai reiškė, greitį, aukštį ir stiprumą. Oficialus plakatas vaizduojama vėliava, kuri skrenda virš snieguotų viršūnių, kurios yra toje valstybėje. Iš pradžių žaidimas buvo dalyvavo kai kuriose Azijos šalyse: Honkongas, Nepalas, Kamerūnas. Kitas įdomus faktas yra tai, kad Ukrainos komandą sudarė du kartus daugiau dalyvių nei tuo savo debiuto metu.

naujovės

Olimpiada 2002 prisimenamas auditorijai tai, kad ji buvo iš dalies pakeistas. Organizatoriai skeleto grįžo į programą, kurioje dalyvavo tiek vyrams, tiek moterims. Paskutinis turėjo galimybę konkuruoti bobsleja. Į biatlono sporto buvo įtraukta į lenktynes, bet biatlono - sprinto. Be to, trumpą kelio, naujos atstumas - 1500 metrų. Už dar vieną naujovę yra tai, kad tinkamas dizainas medalių buvo sukurta pirmą kartą kiekvienai sporto šakai.

problemos

Olimpinės žaidynės-2002 buvo lydi skandalų. Viskas prasidėjo su žaidimų vieta atrankos. Amerikos miestas buvo iš karto pasirinktas pirmojo turo balsavimo Tarptautinės komisijos. Po Solt Leik Sitis tapo žaidimų sostinė, kai TOK nariai buvo įtariamas tuo, kad jie gavo kompensaciją už jo sprendimą. Be to, konkurso elgesys lydėjo dopingo skandalai, todėl, kad kai kurie sportininkai atėmė jų pavadinimus ir aukso medalius. Bet labiausiai neįprastas incidentas įvyko sporto porų atlikimo ant ledo metu, kai vyko olimpinės žaidynės 2002 metais. Dailusis čiuožimas buvo prisiminti ilgą laiką dėl neįprasto įvykio, susijusio su nugalėtojo nustatymo. Auksinis laimėjo Rusijos sportininkai, bet Kanados pora padavė skundą, po kurio buvo peržiūrėtas rezultatai ir žiuri apdovanotas jiems pirmąją vietą.

Kitos pergalės rusai ant ledo

Olimpinės žaidynės-2002 buvo pažymėtas keletą svarbių įvykių vietos riedutininkams. Į moterų pavienio čiuožimo prieštaringai laimėjo amerikietis sportininkas S. Hughes plakimas I. Slutskaya tiesiog vieną balsą. Tačiau vyrų čiuožimas pirmąją ir antrąją vietas buvo, žinoma, rusams. A. Yagudin laimėjo auksą, įgyti rekordinį skaičių taškų už savo nemokamą programą. Antra išvyko E. Pljushchenko. 2002 (Olimpiada) buvo žymus objektas metais į jam karjeroje, nes ji buvo tuo metu, jis įsitvirtino kaip būsimo karaliaus ledo. Jo puikus spektaklis nepaliko jokių abejonių dėl to, kas bus kitą čempionu. Ir iš tiesų, 2008 m jis buvo pirmasis konkurse ir absoliučiu lyderiu biure.

slidinėjimas

Gana įdomu laimėti lenktynes prisimenamas už 2002 olimpinėse žaidynėse. Biatlonas tapo orientyras renginys dėka garsaus Norvegijos sportininkas W. Bjoerndalen, kuris laimėjo tik tris pradeda dalyvauti ir estafetę. Be jo, turėtume paminėti didelius laimėjimus Kroatijos sportininkų Ya Kostelić, kuris truko trejus aukso ir vieną sidabro medalį, nepaisant neseniai operacijos. Rusai dalyvavo šio sporto rūšis pasižymėjo dideliais sunkumais: Rusijos sportininkai, kurie paėmė auksą, per tam tikrą laiką buvo apkaltintas dopingo ir atėmė jų medaliais.

bronza

Nėra visiškai sėkmingas rusais į žaidimo tipai buvo olimpinės žaidynės-2002. Ledo ritulys - viena iš pažangiausių sporto mūsų šalyje. Grotuvas, tačiau nebuvo lengva. Specialiai žvaigždė komanda buvo surinkta konkursui, tačiau nepaisant to, iš pradžių rusai susieta su amerikiečiais, o tada pralaimėjo suomiams ir galiausiai užėmė trečiąją vietą, o laukia, žinoma, buvo labai didelis. Čempionų buvo kanadiečiai, ir ketvirta vieta buvo Baltarusija, kuri buvo šioje šalyje tikras pasiekimas.

įdomūs faktai

Žiemos olimpinės žaidynės 2002 metais prisiminė keleto įvykių. Vienas iš jų yra laimėti Australijos sportininkas lenktynėse. Tada Konkurso lyderiai du kartus susidūrė vienas su kitu, todėl Steven Bradbury imtis aukso medalį. Kitas įdomus faktas - tai yra juoda sportininkų iš Jungtinių Amerikos Valstijų ir Kanados ledo ritulio ir bobsleja pergalė. Tuo pačiu atveju Vokietija užėmė rekordinį skaičių apdovanojimų, nors ji negali gauti aplink Norvegijoje aukso. Kalbant apie organizacijos įmanoma atkreipti dėmesį į tai, kad renginys vyko sustiprintų saugumo priemonių.

Pergalė ir rusai sunku

Pasibaigus vidaus slidininkas stiprus ir užsitęsęs kova konkurencijos pradžioje prarado aukso Italijos lenktynėse. Bet aš galėjau laimėti čempionatą Rusijos sporto porą dailiojo čiuožimo. Individualaus rasės Rusijos slidininkas paėmė bronzą. Po Nors moterų pora užėmė antrąją ir trečiąją vietą, nusileidžia tik Norvegijos slidininkas. Šie dienų ir atnešė mūsų šalies medalį slidinėjimas ir lenktynėms. Tačiau tai buvo ne be nesėkmių: moterų rinktinė slidinėjimas buvo diskvalifikuotas, o ji buvo jis, kuris turėjo imtis aukso medalį pagal ekspertus. Tas pats likimas ištiko slidinėjimo megztinis ir combinators. Tačiau Rusijos slidininkas iškovojo sidabro medalį maratono varžybos, bet po kurio laiko gavo aukso, t. Norėdami. Tuo nugalėtojas rasti neteisėtų narkotikų kraujyje.

Įrašų ant ledo

Bet labiausiai įsimintina pergalė yra pasiekti A. Yagudin. Jis puikiai atliko trumpą programą, kurios įvykdymo vis dar laikoma nuoroda. Jo spektaklis gavo aukščiausią įvertinimą teisėjų. Visi suteikė jam pergalę, be to, jis pirmą kartą gavo maksimalų rezultatą artistiškumu. Yagudin tapo pirmąja sportininkas, kuris atliko savo kalboje per du keturračiai, iš kurių vienas buvo įtrauktas į kaskadą. tai buvo jo karjerą sportininkas viršūnė.

Greitis čiuožimo ir bobslėjaus

Šiame sporte, kuris yra vienas iš labiausiai pirmaujančių mūsų šalį, deja, aš ne priimtu vieno medalio. Bet įdomus faktas yra tai, kad beveik visi atstumai buvo nustatyti pasaulio rekordus. Į pirmąją vietą neoficialių įskaitoje Nyderlandai buvo šioje kategorijoje. Vokietijos ir Amerikos komandos suapvalinti trijų geriausių, atsižvelgiant į pirmąją vietą, tačiau jie pasirodė esąs mažiau nei sidabro ir bronzos medalius. Bobsleja turėtų švęsti Vokietijos pasiekimus. Vokiečių Deuce ketvirtą kartą laimėjo pirmąją vietą. Ši šalis taip pat yra dominuojantis lenktynėse keturračiai. Trejetas uždaro amerikiečius ir Šveicarijos.

Skeleton treniruokliai ir kitų tipų

Šis sportas pirmą kartą buvo įvesta į šių žaidimų, nes 1948 m. Tuo pačiu metu moterys dalyvavo šiose varžybose. Pirmoje vietoje buvo Amerikos komanda, britų ir kanadiečių suapvalinti trijų geriausių. Mūsų šalis turi vieną aukso medalį ir baigė ketvirtas. Luge ir papildyta Vokietiją. Keletą žaidimų rinkiniai medalių buvo žaidžiamas tarp vyrų (Twin ir vieno kinkinių) ir moterų (vieno kinkinių).

Slidinėjimo šokinėja užėmė pirmąją vietą Šveicarijos ir vokiečius. Taip pat prizai okupuota lenkų, suomių, slovėnų sportininkų. Be snieglenčių amerikiečiai laimėjo visus tris rinkinius medalius vyrų kategorijoje. Tai buvo pirmas kartas nuo 1956 metų, kai JAV pareigūnai gavo visą pakylos.

vertė

Žaidimai 2002 m buvo svarbus, jei tik todėl, kad buvo pirmasis renginys naujajame tūkstantmetyje. Tačiau, deja, šio renginio sudarkyta skandalų, kontroversijų ir dopingo problemas. Mūsų šalis atvyko į žaidimų stipri išsidėstymą kapitalo, tačiau keletas nesėkmių lėmė tai, kad komanda neteko apdovanojimų. Nepaisant to, niekas buvo nuostabus momentas gerbėjų atmintyje. Tai visų pirma puikus kalboje E. Yagudin ir Plushenko į vyrų dailiojo čiuožimo I. Slutskaya ir patelė. Be to, aukso biathletes A. Dulkės maloniai malonu vidaus auditorija ir įgijo dvigubą kainą po to, kai mūsų slidininkų skandalas. Be sporto dėl vietos sportininkų skaičiaus tikimasi daugiau (pavyzdžiui, ledo ritulys). Nepaisant to, Rusijos komanda pasirodymas buvo vertas. Kaip stipriausių šalių, jų pozicija neoficialių komandos įskaitoje buvo gana tikimasi (ypač tai taikoma Norvegijoje, kuri yra gerai išsivysčiusios Žiemos sportas). Taigi, olimpinės žaidynės-2002, kurio iš principo būti natūralus rezultatai, nepaisant visų prieštaravimų, visa paliko gerą įspūdį publikai.

Copyright © 2018 lt.unansea.com. Theme powered by WordPress.