Sportas ir laisvalaikisKovos menai

Kiek raundų bokso? Pagrindinės taisyklės profesinės bokso

Daug vandens nutekėjo nuo to laiko, kaip pusiau brawl Anglų ponai išaugo į sportą. Boksas yra kontaktas vaizdas, kai du asmenys kreipėsi štampus virš specialiose pirštinės diržo. Taisyklių laikymasis tarp boksininkų žiūri teisėją, kuris su jais žiedo.

Profesinės bokso į pirmąją vietą yra finansinė sudedamoji. Štai kodėl jis yra labiau populiarus, kaip, palyginti su mėgėjų rūšies kovos menų. Daugelis boksininkų pradėti savo profesinę karjerą po olimpinių žaidynių, kur į įgyti neįkainojamos patirties.

profesionalūs bokso taisykles, kurių turi laikytis visi asmenys, kurie dalyvauja dvikovas ir organizuoti juos. Kokie yra pagrindiniai taisyklės šiame sporte? Nei jis yra toks patrauklus? Kiek raundų bokso? Pabandykime suprasti šias problemas.

Markizės Queensberry taisyklių

1867, Dzhon Sholto Douglas, buvęs devintas markizės Queensberry, jei finansavimą, taip pat iš bokso taisyklių rinkiniu skatinimą. Kaip rezultatas, 12 taškų buvo vadinamas "Queensberry taisyklių markizas".

Jie nustatė, kad žiedas dydis patikslino uždrausta metodus, ji yra aiškiai nurodyta, kiek raundų bokso, ir kitus svarbius duomenis.

Trukmė raundai buvo 3 minutes, o tarp jų boksininkai turėjo galimybę pailsėti vieną minutę. Be vieno iš vyrų rudenį prasidėjo Countdown 10 sekundžių, po kurių jis turėjo keltis. Priešingu atveju, teisėjas skaičiuojami antrą boksininkas pergalę. Ji buvo uždrausta laikykis lynai, kelio paliesti žiedą, dėvėti batus su smailiais kulnais ir svetimi lieka žiedo per kovą. Bokso pirštinės turi būti pagaminti iš odos, ir sveria vienodai. Jei per mūšį, jie nukrito į nuosmukis, kaip teisėjas galėjo pakeisti. Lygiosios leidžiama pagal susitarimą su dalyvaujančių rezultatas finansinius statymus.

vieta kova

Profesionalus bokso numato jų muštynes ant kvadrato formos žiedas, kurio dydis negali būti mažesnis nei 5x6 metrų. Lygaus paviršiaus turi turėti reikiamą stiprumą. Ji yra padengta elastingos medžiagos, po kurios jie yra tentas arba ekvivalentas.

Dėl žiedo įtempti lynų 4 eilutės skirtinguose aukščiuose nuo paviršiaus perimetrą -. 30, 60, 90 ir 120 cm ilgio žiedo, turinčio raudoną ir mėlyną spalvą kampuose, kurie yra įdiegti vieną išmatose.

Boksininkai turi atlikti kovą, turintys gerą vaizdą savo varžovą, todėl apšvietimas turi būti ne mažesnis kaip 1000 liuksų. Apšvietimo įranga turi būti įdiegta ant žiedo. Šoninis apšvietimas draudžiama.

Įranga profesionaliam bokso

Prieš kovą boksininkų žaizdos ant rankų marlės tvarsčių, turinčių tinkas. Įvairūs pirštinės naudojami priklausomai nuo svorio klasėje. Pavyzdžiui, iš sunkiasvorio svorio pagal jų svorį atstovų yra 12 uncijų.

Skirtingai mėgėjų bokso, profesinio elgesio mūšio be šalmo, kuris sumažina traumų tikimybę. Tačiau teisėjas turi teisę baigti kovą dėl traumos vieno iš boksininkų. Todėl svarbu, pertraukų metu sustabdyti kraujavimą. Taip pat teikia profesionalias bokso kova plikomis krūtine. Visa kostiumas šalys kovoti sudaro tik kelnės, kurios įeina į šlaunies trečdalį. Apsaugoti dantis burnos ertmėje yra įdėtas į specialų įrenginį - BŽŪP.

Mūšio trukmė ir jos užpildymo parinktys

Kiek raundų bokso? Mėgėjų, skirtingai nuo profesionalių, trukmė rungtynių žymiai mažiau ir sudaro 3-4 turų. Tuo profesionalai iš viso raundų 10-12. Kaip ilgai yra bokso raundas? Kiekvieno turo trukmė yra 3 minutes. Pertrauka tarp jų - vienas. Jei profesionalus boksininkas turi savo pirmąją kovą, turai turėtų būti ne daugiau kaip keturi.

Teisėjas gali baigti kovą šiais atvejais:

• triuškinantis;
  • Knockout;
  • draudžiamų metodų Vienas iš kovos dalyvių naudojimas;
  • sužalojimo vienas iš kovos (kraujavimas žaizdos) dalyvių;
  • dezorientacija boksininkas.

Triuškinantis ateina, kai vienas iš kovos dalyvių ateina į žiedą su savo kūno, išskyrus kojų padais, Prigludęs prie lynų arba atrodo ne mūšio zonos. Mes boksininkas turi 10 sekundžių kažką gauti iš Griaunamąjį, kitaip teisėjas bus priverstas sustabdyti kovą. Jei jis nesugebėjo pakilti per šį laiką, jis yra paskelbtas nokautas.

teisminis vertinimas

Be pagrindinės teisėjui, kuris nuolat ringe, kovoja už kitą trijų šoninio arbitro. Jų užduotis yra boksininkai poveikio taškų, remiantis kiekvieno turo rezultatus. Iš pradžių kiekvienas dalyvis turi 10 taškus. Pasibaigus apvalios pusės pabaigoje teisėjas privalo nustatyti stipresnį boksininkas, kuris eina iš 10 balų kredito, ir nevykėlis 9. Kiek raundų bokso praėjo - tai taškų skaičius turėtų būti veikiamos kiekvieno boksininkas. Tada visi numeriai yra sudedami, ir, jei reikia, nugalėtojas nustatomas. Gana ritmas įvertinti boksininkai parbloškimų, mažinant ją vos 2 taškai. Taigi, jei per raundų nenustatė stiprybes, verdiktas įdėti touch teisėjus.

Copyright © 2018 lt.unansea.com. Theme powered by WordPress.