Sportas ir laisvalaikisLengvosios atletikos

Alina Talay: biografija ir pasiekimus Sportas

Alina Talay - žinomas sportininkas iš Baltarusijos, dalyvio ir prizininkai Pasaulio čempionate.

Vaikystė ir paauglystė

Alina gimė 1989 kovo Baltarusijos TSR. Ji augo gana aktyviai vaiką, todėl tėvai nusprendė siųsti savo dukrą į sporto skyriuje. Jie nusprendė, kad ji turi užsiimti lengvosios atletikos. Ateities sportininkas ne priešinosi ir malonumas aplankė sporto skyrių.

Po tam tikro laiko, treneriai pastebėjo, kad ji išsiskiria iš savo bendraamžių. Nuo tada ji pradėjo mokėti šiek tiek daugiau dėmesio nei kiti.

Alina Talay sėkmingai atliktas vaikų ir jaunimo konkursų vidaus arenos. Laikas praėjo, ir ji pamažu pradėjo praktikuoti profesionaliai vykdyti.

jaunimo karjeros

Tuo devyniolika, ji išvyko į savo pirmąjį renginį, kuris vyko už savo gimtąjį Baltarusija. Tai buvo Pasaulio jaunimo čempionatas. Iš sportininkų sėkmė, nedaugelis tikėjo, bet ji sugebėjo į finalą. Deja, galutinis, ji paėmė tik ketvirtąją vietą. Nepaisant šio rezultato, mergina ir toliau atkakliai.

Po metų ji ketina Europos čempionate. Alina turnyre vėl kreipėsi kaip "tamsiai arklių". Nepaisant visko, bent Alina grįžo namo su bronzos medaliu.

2011, Alina Talay paskutinį kartą dalyvauja jaunimo čempionatas Europoje, ir šį kartą laimi aukso medalį. Taigi, dvidešimt dvejų metų Alina laimėjo savo pirmąjį svarbų apdovanojimą.

Verta pažymėti, kad 2011 ji dalyvavo pasaulio kariškių žaidynėse ir laimėjo 100 metrų kliūčių.

suaugusiųjų karjeros

2012 Talay siunčiamas į Turkiją, kur Pasaulio taurės kambaryje. Bėgikas trečioje vietoje tuo šešiasdešimt metrų atstumu su kliūtimis. Tais pačiais metais, sportininkas tampa antra Europos čempionate.

2013 nebuvo labai sėkmingas jauniesiems moterų sportininkų. Ji laimėjo sidabro medalį tuo Universiāde, kuris vyko Rusijoje.

Atsižvelgiant į 2015 m pavasarį Alina tapo Europos čempionu ties 60 metrų kliūčių toli, ir per kelis mėnesius, laimėjo bronzos medalį pasaulio čempionate Kinijoje. Baltarusijos taip pat atliko Londono olimpinėse žaidynėse 100 metrų kliūčių, bet ne iš pusfinalio etape paliko turnyrą. Ji taip pat dalyvavo estafetės kai nacionalinė komanda Baltarusija Pralaimėjo pirmasis turas.

Deja, olimpinės žaidynės atnešė nusivylimą: nieko laimėjo Alina Talai. Nuotraukos ir vaizdo įrašai iš konkurso parodyti visas aistras ir kaip bando sportininkas, bet gerbėjų nusivylimui, pergalė yra ne laimėjo. Bet jos kreditų, o vėliau, per interviu rinkinys su žurnalistais, ji buvo ne ieško pasiteisinimų, bet sąžiningai, kad buvo nepakankamai parengta lenktynėse.

Asmeniniai rodikliai

Kaip matote, tai yra gana įdomi asmenybė Alina Talai. Biografija sportininkas rodo šiuos žiniaraštis:

• Atviroje erdvėje ji vyko šimtą metrų 11.48 sekundžių.
  • Du šimtai metrų ji įveikė už 23.59 sekundžių.
  • Šimtas metrų kliūtinis jojimas devkshka apie 12.66 sekundžių veikia.

Kaip patalpoje rezultatus, jie yra taip:

• Šešiasdešimt metrų 7.31 sekundžių.
  • Šešiasdešimt metrų kliūčių iš 7.85 sekundžių. Verta pažymėti, kad tai yra geriausias rezultatas Baltarusijos istorijoje.

Pradedant 2008 metais, Alina Talay treneris Viktor Myasnikov, kuris yra gerai žinomas sovietinis sportininkas.

Galbūt, jei mergaitė buvo šiek tiek didesnis, ji galėjo laimėti daugiau apdovanojimų. Tai yra labai sunku konkuruoti su didelėmis bėgikų, kai augimas yra tik 164 cm. Nepaisant šio Talay visada norime laimėti ir bandyti kovoti iki paskutinio. Tai yra dėl to, užsispyręs mergina galėjo pasiekti tam tikrų aukštumų.

Copyright © 2018 lt.unansea.com. Theme powered by WordPress.