Naujienos ir visuomenėĮžymybės

John Higgins: biografija, faktai gyvenime, nuotraukos

Vienas iš žymiausių ir žinomų atstovų snukerio John Higgins. Grotuvas Biografija prasidėjo mažame miestelyje Wishaw, kur jis gimė gegužės 18, 1975. Škotas laimėjo tarptautinį pažymėjimą ir tapo profesionaliu žaidėju 1992 metų.

Kartu su kitais, taip pat žymių brito Ronnie O'Sullivan, jis atėjo į pasaulį elito veislių snukerio - snukerio. Pirma triumfas įvyko 1994 metais, kai į finalą jis buvo sumuštas Deyv Haroldas. Nuo tada, jo karjera pradėjo sparčiai vystytis.

Karjera Škotija "vedlys"

Pirmieji du sezonus savo karjerą, Jonas praleido gana kuklus. Jis paskelbė save turnyro "Grand Pri, kuris sensacijų laimėjo pirmąją vietą. Šioje garsaus žaidėjo nesustabdė ir kitą sezoną laimėjo du titulus ir British Open "tarptautinis Atidaryti. Šie pasiekimai leido škotas imtis 11 vietą į pasaulio snukerio reitinge.

Sezono 1995-1996 John Higgins ir toliau rodo išskirtinį žaidimą. Jo trofėjų kolekcija buvo papildyta keliomis daugiau pavadinimų: vokiečių Open, tarptautinės atviros. Jis tapo ketvirtuoju finalistas pasaulio turnyre ir užtikrintai antrame linija įvertinimas.

Sezonas 1997/98 buvo sėkmingiausi škotas karjerą. Higgins buvo finalistas 8 rango turnyruose. Dabar ten buvo tik Pasaulio čempionatas, kur jis nebuvo žinomas dėl didelės sėkmės. Sėkmingas aplinkybių derinys gali sukelti žaidėjo puoselėjo svajonę. Norėdami tai padaryti, Stiven Hendri turėjo prarasti pirmojo turo konkurencijos, ir Jonas, gauti trofėjų. Kaip rezultatas, jis įvykdė užduotį ir užėmė pirmąją vietą dešimtuke.

Aukštybiniai ir greitas kritimas

Be 1998/99 sezono Dzhon Higgins negalėjo ginti titulą. Tačiau pasirodė pirmoje eilutėje, dėl kurios padidėja keletą pagrindinių konkursų: meistrų, China International, JK Snooker Championship.

Taip sezonas nebuvo toks sėkmingas pagrindinio karjerą. Viename iš turnyruose, jis pelnė daugiausiai taškų per rungtynes. Pirma maksimali pertrauka 147 taškų įrašytų į Tautų taurę, tada Airijos Masters "konkursas. Higgins laimėjo trofėjų kelis prizus konkursų Velso atidaryti ir "Grand Prix".

Be 2000/01 Jonas pradėjo mažėti. Iš pradžių visi buvo gerai, ir jis buvo nugalėtas paskutinis britų čempionate žymių Mark Williams. Tačiau, Grand Prix, jis sustojo dalyvauti, nes vestuves. Tautų taurės rungtynės jam pralaimėjo Ronnie O'Sullivan ir nukrito į trečiąją vietą pasaulio reitingą.

Nepaisant žemo lygio į šių dviejų sezonų žaidimo, John Higgins pavyko likti penketuką geriausių biliardą žaidėjų.

Aukšto lygio įgūdžių - pirmoji vieta dešimtuke

2005/06 škotas atgavo puikus žaidimas formą. Tuo turnyre "Grand Prix, jis laimėjo triuškinamą pergalę prieš savo amžiną varžovą Ronnie O'Sullivan. Tuo pačiu metu, Johnas sukūrė keletą įrašų: 4 šimtus serijos ir 494 eina kamuolys į vartus.

Britų čempionatas buvo mažiau sėkmingi Higgins. Jis prarado per 1/8 finale savo varžovą Ken Doherty, tačiau laimėjo "Wembley" turnyrą. Maltos taurės konkurse žaidėjas pasiekia galutinis, bet buvo nugalėtas.

Tuo Velso Open turnyre patyrė meistras praranda į 1/8 finalo. Rungtynės China Open galų Scot galutinio pralaimėjimo Mark Williams. Jis buvo vienas iš Pasaulio čempionato pasirinkimą 2006 m. Tačiau plačiajai staigmena daugeliui ekspertų, tai užleido pirmojo turo konkurse Mark Selby. Nepaisant šio fakto, snukerio žaidėjas John Higgins pavyko atgauti Top Spot reitingą.

Nestabilios žaidimas, nusivylimą gerbėjai

Škotijos sirgalių "Wizard" tikimasi, kad jis būtų kaip sėkmingai spektakliai kaip sezono anksčiau. Tačiau Jonas nebuvo prašome juos, ir tik nuvilti. Jis dalyvavo konkurse Šiaurės Airija Trophy, kur jis pralaimėjo 1/8 finalo Kinijos žaidėjų. Vėliau jam nepavyko apginti titulą konkurse "Grand Prix".

Britų čempionate Higgins daro aukštesnės klasės ir pasiekė pusfinalį etapą. Bet jis prarado galiausiai laimėtojas Peter Ebdon. Tada patyrę meistrai pradėjo mažėti. Jis nesugebėjo pirmojo turo varžybose Velso atidaryti ir Maltos taurės. Tuo China Open turnyre, škotas pateko į 1/4 finalo, prarasti savo varžovą ir artimas "Grammy DöTT.

Prestižiniame konkurse Sheffield, Dzhon Higgins nebuvo mėgstamiausia. Nepaisant to, jis sugebėjo būti reabilituotas, kad gerbėjai ir laimėti dar vieną trofėjų.

Pasaulio muziejus - pirmasis stambus sėkmė

1998, škotas dalyvavo Pasaulio taurės. Jis pirmą kartą savo karjeroje pasiekė galutinę ir išplėšė pergalę iš Mark Selby molodogoi perspektyvos. Anglas gauti ir parodė aukštos klasės žaidimą. Tačiau jo priešininkas parodė tikrą įgūdžių ir norą laimėti. Kaip rezultatas, "magas" atšventė sėkmę.

Jis tapo pirmuoju laureatas pasaulio čempiono titulą 1998 metais, kai jam buvo tik 23 metų į priekį šį rodiklį du puikūs žaidėjai, "Williams" ir O'Salivanna. 9 metų, jis laimėjo antrą trofėjų iš čempionato.

2007 metais iš garbės titulą "narys ordino Britų imperijos" Dzhon Higgins interviu savininkas prisipažino, kad šis įvykis tapo vienu iš svarbiausių savo gyvenimo, po vaiko gimimo.
Taip sezonas buvo dar sėkmingesnė už patyręs žaidėjas. Jis buvo iš konkurso "Grand Prix" nugalėtojas ir gavo savo trečiąjį titulą. Dešimtuke biliardą žaidėjų, jis baigė 4, o po metų tapo jos lyderiu.

Kyšininkavimo mokestis

2010 balandžio Škotijos grotuvas, kartu su jo vadybininkas dalyvauti verslo susitikimą. Vienas įtakingas verslininkas pasiūlė Higgins ir Mooney surengti renginių dėl snukerio dėl sutarties pagrindu serija.

Tuo metu, 3 kartus laimėjo pasaulio pavadinime nusprendė priimti viliojanti pasiūlymus ir vykdyti sutartinių žaidimus. Kaip rezultatas, Jonas turėjo duoti keletą kadrų. Bendra suma kyšių sudarė maždaug 400 000 JAV dolerių.

Po vidaus tyrimo Higgins buvo nušalintas nuo dalyvavimo konkursuose snukerio. Tačiau patyręs škotas nusprendė paneigti kaltinimus, sakydamas, kad visą profesinę karjerą, niekada sąmoningai praleidau.

Pasak nepriklausomo teismo sprendimo, žaidėjas buvo priskirtas piniginė bauda ir pusmečio diskvalifikacija ir jo vadybininkas visą suspensiją iš snukerio.

Grįžti į žaidimą

Grįžęs iš sustabdymo, Jonas laimėjo keletą turnyrų. Du iš jų yra labiausiai prestižinių: Didžiosios Britanijos čempionatas ir Pasaulio čempionatas. Škotas toliau pademonstruoti aukšto lygio snukerio. John Higgins, kurio biografija yra tiesioginis įrodymas jo talentą, "Nenatūralu" nugalėti net ETPC-5. ETPC-6 nėjo taip gerai jam. Jis pasiekė galutinę, bet pralaimėjo galiausiai čempiono Michael Holt.

Britų čempionatas Jonas praleido aukšto lygio ir atitinka finale su MARKOM Uilyamsom. Žinoma susitikimo žaidėjas pripažino komandos 2: 7 ir 5: 9. Bet sunkiausia minutę Higgins galėjo laimėti. Šis pavadinimas buvo jo karjeros trečia.

Tuo vasario turnyre Velso atviras, jis pasiekė finalą ir gavo dar vieną trofėjų, Pēršana Stephen Maguire, kurių bendras rezultatas 9: 6. Kitą mėnesį, škotas nugalėjo taip pat į konkurencijos Hainan Classic.

Gyvenimas ne snukerio

Net keturis kartus pasaulio čempionas John Higgins turi teisę į privatumą. 2000 metais, jis padarė oficialų santuoką su savo draugei Denise. Per metus jie turėjo tris vaikus: mergaitę, Claudia, berniukai ir Oliver Pearce. Be to, jis visada stengiasi dalyvauti futbolo rungtynes savo mėgstamą komandą "Celtic".

2006 metais, po to, kai galutinis Maltos taurės pralaimėjimo, Jonas iškrito iš lėktuvo, nes itin intoksikacijos. Tačiau rengiant kitą turnyrą ir pasaulio šlovę tiglį, žaidėjas galėjo mesti gerti.

2011 Higgins nutiko didelė tragedija. Jo tėvas mirė nuo vėžio. Jis beveik visada lydi visų pasaulinių turnyrų sūnui.

Pirmoji eilutė dešimtuke, laimėjo britų čempionatą

Tuo metinių britų turnyro finale škotas susitiko su MARKOM Uilyamsom. John Higgins (žr nuotraukas) buvo nustatyta, kad laimėti.

Baigiamajame minutę valas parodė mažą žaidimą. Į pusfinalį, jis parodė charakterį ir valią laimėti. Tačiau, ten buvo galutinis labai gaila už jį. Bendras rezultatas buvo 9: 5, kai škotas įveikė žaidimo eigą ir laimėjo 22 trofėjų per visą savo karjerą kaip profesionalus žaidėjas. Jis pateko į didžiųjų biliardą žaidėjų būrį, laimėti daugiau nei du JK čempionate.

John Higgins toliau džiugins savo gerbėjus talentingas žaidimas. Nepaisant šiek tiek sumažėjo, ji ir toliau parodyti aukšto lygio įgūdžių. Šiuo metu jis yra ant 6 pasaulio reitingą. Škotijos "Wizard" ir Wishaw amžinai įrašytas į populiaraus žaidimo istoriją.

Copyright © 2018 lt.unansea.com. Theme powered by WordPress.